Зеленський відповів на петицію про розмитнення "євроблях": Чи стане процес доступнішим

Володимир Зеленський Офіс президента України

Петицію на сайті президента підписали майже 27 тисяч осіб

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію щодо розмитнення "євроблях" та звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням сприяти роботі нардепів і урядовців у складі робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив з цього питання. Про це йдеться на сторінці відповідної петиції

Як зазначається, в електронній петиції № 22/105108-еп автор просить прийняти рішення "про негайне включення до порядку денного на засідання комітету фінансів, податкової та митної політики комплексного законопроєкту про доступне розмитнення 3704-3706".

У відповідь Зеленський вказав, що 9 листопада 2020 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, на якому було розглянуто низку зареєстрованих у Верховній Раді України законопроєктів щодо змін у податкових і митних правилах, які застосовуються до операцій з постачання в Україні та ввезення на митну територію України транспортних засобів.

Новини за темою: На Закарпатті посадовців митниці викрили на корупційній схемі ввезення "євроблях"

Серед розглянутих на цьому засіданні документів були проєкт Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку" (реєстр. № 3704) і проєкт Закону України "Про внесення змін до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" (реєстр № 3706).

Після обговорення комітет ВРУ прийняв рішення підготувати доопрацьований законопроєкт та з цією метою створити робочу групу під головуванням заступника Голови Комітету О. Ковальчука із залученням до її роботи представників Кабміну.

Окрім цього, аби прискорити розв'язання проблемної ситуації, Зеленський надіслав звернення до спікера ВРУ Д. Разумкова з проханням сприяти роботі зазначеної робочої групи та напрацюванню необхідних законодавчих ініціатив.

Новини за темою: Кабмін дозволив штрафувати власників "євроблях", – нардеп

Нагадаємо, нещодавно в Києві біля стін Верховної Ради власники автомобілів із єврономерами перекрили рух на вулиці Грушевського, внаслідок чого сталися сутички демонстрантів із правоохоронцями. 

 

Loading...