Зеленський відкликав постанови про зарплати чиновників та місцеві вибори

Володимир Зеленський Офіс президента

У постанові про місцеві вибори некоректно описано вибори до райрад

Президент України Володимир Зеленський відкликав з Верховної Ради постанову про скасування обмежень зарплат чиновникам та про місцеві вибори, передає "РБК-Україна" з посиланням на слова першого заступника спікера парламенту Руслана Стефанчука.

За його словами, президент направив до Верховної Ради лист, щоб з сьогоднішнього порядку денного зняти проєкти №3809 (про призначення місцевих виборів, - ред.) та №3708, 3708-1 - про зарплати чиновників. Останній документ передбачає зняття обмеження в 47 тисяч гривень, яке було введено на час карантину.

При цьому джерело "РБК-Україна" в керівництві фракції "Слуга народу" ще до оголошення Стефанчука заявило, що Рада сьогодні не розглядатиме постанову по вибори.

Співрозмовник також додав, що в поданій постанові некоректно описано, як будуть проходити вибори в районних радах. Сьогодні парламентський комітет з питань організації державної влади намагався скоригувати та передати в тираж уточнену версію, але депутати не встигли підготувати документ до 14:00.

"Комітет зібрався, але ми не прийшли до зрозумілої відповіді, як це правильно зробити", - зазначило джерело.

Новини за темою: Зеленський просить ВРУ скасувати обмеження на зарплати чиновників

Нагадаємо, раніше народні депутати фракції "Слуга народу" і члени депутатської групи "Довіра" внесли в Раду проєкт постанови №3809 про дату проведення місцевих виборів, пропонуючи їх призначити на 25 жовтня 2020 року.Loading...