Зеленський ветував закон про електронні комунікації

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент повернув документ із зазначенням пропозицій

Президент України Володимир Зеленський ветував закон №3014 "Про електронні комунікації". Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Зокрема, очільник держави не підписав законопроєкт і повернув його у до парламенту зі своїми пропозиціями. Зауваження стосуються врегулювання окремих положень відповідно до Конституції, забезпечення захисту прав громадян тощо.

Загалом документом визначається повноваження держави щодо управління та регулювання діяльності в сфері електронних комунікацій. Зокрема, законопроєкт встановлює права, обов'язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у даній діяльності або користуються електронними комунікаційними послугами.

Водночас головне юридичне управління Апарату ВРУ називало частину норм законопроєкту неконституційними. "Окремі положення проєкту суперечать Конституції України, не враховують юридичних позицій Конституційного Суду України та практику Європейського суду з прав людини, не узгоджуються з положеннями чинного законодавства і не містять достатніх і завершених правових механізмів реалізації його положень", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Кабмін підтримав закон про посилення підтримки літніх людей: Що пропонують

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада отримала терміновий висновок від Венеціанської комісії та Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини щодо законопроєкту про Всеукраїнський референдум. Тепер парламентський комітет доопрацьовує документ.Loading...