live

Зеленський уповноважив Кузнєцова представляти Україну в ТКГ у Мінську

Геннадій Кузнєцов Фото з відкритих джерел

Геннадій Кузнєцов замінить Валерію Лутковську

Президент України Володимир Зеленський призначив Геннадія Кузнєцова уповноваженим представником України в робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей замість Валерії Лутковської. Про це свідчить указ президента на сайті ОПУ.

Згідно з указом №51/2020 року, Володимир Зеленський вніс зміни до указу від 19 червня 2019 року № 414.

"На часткову зміну статті 1 указу президента України від 19 червня 2019 року № 414 "Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі" (зі змінами, внесеними указами від 9 липня 2019 року № 504, від 13 серпня 2019 року № 596 та від 18 вересня 2019 року № 701) уповноважити Кузнєцова Геннадія Івановича представляти Україну у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, увільнивши від виконання цих обов'язків Валерію Лутковську", - йдеться у рішенні президента.

Довідка:

Геннадій Іванович Кузнєцов - український спецназівець, генерал-майор Служби безпеки України, керівник Центру спецоперацій по боротьбі з тероризмом СБУ. У 2014 році указом президента нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Нагадаємо, 29 січня у Мінську відбулася чергова зустріч Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Про офіційні результати зустрічі сторін - України, Росії та ОРДЛО - читайте у статті "Результати зустрічі ТКГ у Мінську: Що буде з обміном та розведенням військ".

Loading...