Зеленський триматиме на особистому контролі закупівлі засобів індивідуального захисту, - Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

За словами президента, лікарні не забезпечені засобами індивідуального захисту в повному обсязі

Президент України Володимир Зеленський триматиме на особистому контролі закупівлі засобів індивідуального захисту, які буде здійснювати МОЗ. Про це він повідомив під час наради з урядом, пише пресслужба Офісу президента.

"Ми отримуємо сигнали, що не все є в лікарнях. Попри цифру уряду, що начебто медзаклади забезпечені на 70%, деяких засобів там немає. Якщо антисептиком медики забезпечені на 600%, то одноразових халатів є лише 16%, а одноразових захисних окулярів і щитків – взагалі 4%, костюмів біозахисту – 51%. Отже, лікарні не забезпечені. Щоб говорити про 70% забезпеченості, нам треба мати всіх товарів по 70%", – сказав Зеленський.

Під час наради було зазначено, що СБУ вже відкрила кримінальні справи проти 6 компаній, які здійснювали несумлінні закупівлі, не постачали товари після отримання грошей, демонстрували погану якість тощо.

Новини за темою: Зеленський затвердив нацстратегію розвитку безпечного і здорового освітнього середовища в школі до 2025 року

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив сформувати в лікарнях першої хвилі запас засобів індивідуального захисту з розрахунку на три місяці.

Loading...