Зеленський створив Раду з питань розвитку вищої освіти

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Рада повинна буде вдосконалювати якість і зміст вищої освіти

Президент України Володимир Зеленський створив Раду з питань розвитку вищої освіти. Відповідний указ глава держави підписав 3 червня. Про це він повідомив у Facebook.

Як зазначається, завданнями Ради буде вдосконалення якості і зміст вищої освіти, а також підготовка по вдосконаленню законодавства України.

"Ми повинні сформувати чіткі цілі та готувати конкурентоспроможних фахівців – відповідно до потреб української економіки. Визначити, якими професіями ринок перенасичений, а які, навпаки, будуть гостро затребувані у найближчі роки. Не менш важливою є й розбудова мережі студентських гуртожитків. Сучасних, комфортних, а головне – в достатній кількості для потреб іногородніх студентів", - написав Володимир Зеленський.

Крім цього, він наголосив на необхідності популяризації математичних і природничих наук.

"Для цього маємо розвивати наукову діяльність у вишах, розбудовувати науково-дослідницьку інфраструктуру, зокрема галузеві лабораторії. Не може бути успішною країна, яка пропонує науковцю тільки стілець, аркуш паперу і ручку. Це треба змінювати", - підкреслив президент.

Окрема увага буде приділятися популяризації української освіти серед іноземних студентів. Це й важливі для економіки надходження, і встановлення міцних міждержавних зв'язків.

Новини за темою: Кадрів, які хотіли б іти і щось робити, є багато, – Продан про "кадровий голод"

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівниками провідних закладів вищої освіти країни, аби обговорити питання "кадрового голоду".

Loading...