Зеленський створив Консультативну раду у справах ветеранів війни та призначив її очільника

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Головою Консультативної ради у справах ветеранів війни став Сергій Куніцин

Президент України Володимир Зеленський створив Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України. Про це йдеться в указі на сайті Офісу президента. 

"З метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю утворити Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України як консультативно-дорадчий орган при Президентові України", - йдеться в указі. 

Також глава держави призначив очільником Консультативної ради у справах ветеранів війни Сергія Куніцина та затвердив її персональний склад.

Новини за темою: Кабмін перейменував і розділив міністерства окупованих територій і ветеранів

Згідно з наказом Володимира Зеленського, очільник новоствореної ради повинен внести y тижневий строк проєкт Положення про Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, 2 червня. 

Нагадаємо, нещодавно Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження стосовно позову до Кабінету міністрів через оскарження розміру грошової допомоги ветеранам війни.

Loading...