Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський: Буде ухвалено заборону на відключення електроенергії на час карантину

president.gov.ua

Зеленський заявив, що завдання НБУ Мінфіну та Мінекономіки – до кінця тижня розрахувати програму кредитних канікул для бізнесу

Сьогодні, 23 березня уряд ухвалить заборону відключати електроенергію для населення на час карантину. Про це під час звернення, яке транслював телеканал ZIK, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні проходить засідання уряду, де серед іншого буде ухвалено низку важливих рішень. Зокрема, заборона відключати електроенергію для населення, зміни до законодавства, які дозволять Укрпошті доставляти ліки, завдання НБУ Мінфіну та Мінекономіки – до кінця тижня розрахувати програму кредитних канікул для бізнесу, виплата допомоги людям, які були скорочені через карантин, зміни до законодавства, які запровадять кримінальну відповідальність за незаконний експорт товарів медичного призначення в період коронавірусу", - сказав він.

Новини за темою: Кабмін дозволив на період карантину продавати дистанційно лікарські засоби

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кабінет Міністрів України прийняв рішення з 24 березня закрити всі аеропорти країни, окрім "Борисполя" у Києві.

Loading...