Зеленський схвалив зміни до держбюджету на поточний рік: Які витрати перерозподілили

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Документом скорочується виплата субсидій для оплати житлово-комунальних послуг на 2,16 млрд гривень

Президент України Володимир Зеленський схвалив зміни до державного бюджету на 2020 рік. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради. 

Отже, Зеленський скоротив виплату субсидій для оплати житлово-комунальних послуг на 2,16 млрд гривень, проте збільшив фінансування Міністерства внутрішніх справ. На сайті ВР йдеться про те, що відповідний законопроєкт №3991 - повернено з підписом від президента.

Зокрема, дохідна частина бюджету збільшується до 979,547 млрд гривень, а видаткова - до 1,270 трлн гривень.

Зауважимо, що окрім МВС, додаткове фінансування отримали Міністерство енергетики, Державне агентство автомобільних доріг, Міністерство юстиції, Державне бюро розслідування та обласні держадміністрації.

Також скорочення фінансування торкнулось Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

Закон серед іншого дозволить максимально збільшити допустиму величину місцевих запозичень на ремонт і будівництво автодоріг до 30% обсягу субвенції з держбюджету на ці цілі.

Новини за темою: Дефіцит бюджету завеликий: У "Слузі народу" назвали, які поправки готують до проєкту бюджету-2021

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що "діра" в державному бюджеті на 2020 рік за вересень скоротиться на 5 млрд грн - приблизно до 13 млрд грн. Голова Мінфіну нагадав, що станом на початок травня цього року "діра" в бюджеті становила 44 млрд грн.

 Loading...