live

Зеленський схвалив спрощення адміністрування податків

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

Закон має на меті запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі

Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №1210 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві". Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, документ передбачає низку змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, її узгодження зі світовими стандартами.

Також закон має на меті запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементацію положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

Крім того, передбачені документом зміни забезпечують необхідні умови для реформування Державної податкової служби та відкривають можливість для перетворення її структури відповідно до концепції єдиної юридичної особи.

Закон також вдосконалює систему адміністрування податків та розширює можливості онлайн-сервісів для платників. Відтепер платник, який подає звітність в електронному вигляді або пройшов електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, зможе подати заяву про бажання отримувати документи від податкових органів у електронному вигляді.

Реалізація положень закону також розширює інвестиційні стимули шляхом запровадження прискореної амортизації основних засобів.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про адміністрування податків

Нагадаємо, раніше  заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів повідомляла, що Володимир Зеленський не буде ветувати скандальний закон про нові податкові правила, і він набуде чинності у найближчий час.

 

 

Loading...