Зеленський розповів про своє спілкування з Путіним

Президент України Володимир Зеленський та президент РФ Володимир Путін на зустрічі в Парижі

З відкритих джерел

Комунікація між президентами предметна, однак Зеленський хоче більше ефективності від діалогу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що спілкування з його російським колегою Володимиром Путіним обмежене, однак предметне. Про це йдеться в інтерв'ю Зеленського словацькому економічному виданню Hospodárske noviny, оприлюдненому на сайті Офісу президента

Так, глава держави зазначив, що наразі спілкування з Путіним у нього проходить у декількох форматах: Нормандський чотиристоронній формат і двосторонній формат. 

"Коли є така необхідність, ми говоримо напряму. Це допомагає знайти потрібні рішення, важливі не лише для України, але й для всієї Європи", - зазначив Зеленський. 

Він також навів приклад, як у грудні 2019 року Україна домовилася з Росією про транзит їхнього газу через свою територію. За словами українського президента, це гарантує енергетичну стабільність для всієї української частини континенту.

Новини за темою: Зеленський про переговори щодо Донбасу: Я не боюся діалогу з Путіним

Крім цього, Зеленський додав, що розмовляв з Путіним 26 липня - за день до встановлення режиму припинення вогню на сході. У результаті Україна отримала найдовший "режим тиші". 

"Комунікація з Президентом Росії обмежена, але предметна. Як перфекціоніст я хотів би більшої ефективності від нашого діалогу", - додав український глава. 

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський повідомляв про початок діалогу між ним та президентом РФ Володимиром Путіним. За словами українського гаранта, про це свідчать домовленість про "режим тиші" на Донбасі та обмін утримуваними особами.

Loading...