Зеленський призначив першого прем'єра України Фокіна заступником глави делегації у ТКГ

Перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін Гордон

Вітольд Фокін призначений першим заступником Леоніда Кравчука за згодою

Президент України Володимир Зеленський увів до складу української делегації для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) першого прем'єр-міністра України (1990-1992 роки) 87-річного Вітольда Фокіна. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Внести до указу президента України від 5 травня 2020 року №167 "Про делегацію України для участі у Тристоронній контактній групі" (зі змінами, внесеними указом від 30 липня 2020 року № 302) такі зміни: на часткову зміну статті 2 увести до складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Фокіна Вітольда Павловича, визначивши його першим заступником глави делегації (за згодою)", - йдеться в указ № 327/2020, який глава держави підписав 18 серпня 2020 року.

Новини за темою: Кравчук і Фокін повертаються: Чим будуть займатися перший президент та перший прем'єр України в ТКГ

Нагадаємо, наприкінці липня президент Володимир Зеленський призначив першого президента України Леоніда Кравчука очільником української делегації ТКГ щодо врегулювання ситуації на Донбасі замість другого президента Леоніда Кучми. 

"Особлива система управління" і вільна економічна зона — саме такі компроміси згодом запропонував Кравчук у питанні Донбасу.

Loading...