live

Зеленський призначив нового заступника секретаря РНБО

Заступник секретаря РНБО Олексій Соловйов Фото з відкритих джерел

До цього новообраний посадовець обіймав посаду заступника міністра охорони здоров'я

Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Соловйова заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Про це стало відомо з наказу, опублікованого на офіційному сайті президента.

"Призначити Соловйова Олексія Станіславовича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - говориться в наказі.

Новини за темою: РНБО розробляє пропозиції відповіді на паспортизацію РФ мешканців ОРДЛО

Також у декларації Соловйова зазначається, що до призначення він працював у ПАТ "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональна академія управління персоналом", і у 2018 році отримав заробітну плату 44 721 грн.

Крім цього, з неї випливає, що за сумісництвом Соловйов працював у Національній медичній академії післядипломної освіти П.Л. Шупика, був головою правління громадської спілки "Українська медико-фармацевтична асоціація", а також займався приватним бізнесом, і в якості приватного підприємця у 2018 році отримав дохід 4 825 235 грн.

У той самий час відомо, що ще раніше він обіймав посаду заступника міністра охорони здоров'я.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2019 року колишній секретар РНБО Олександр Данилюк заявив про своє звільнення. 30 вересня Зеленський підписав його заяву про відставку, а 3 жовтня призначив на посаду Данілова.

Новини за темою: Данілов: РНБО має декілька кейсів щодо деокупації Криму

Як повідомлялося раніше, РНБО схвалила проєкт Стратегії нацбезпеки і оборони.

Loading...