Зеленський призначив нового голову Тернопільської ОДА: Що відомо про Володимира Труша

Володимир Зеленський і Володимир Труш Офіс президента

Президент відразу провів зустріч із новообраним чиновником

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Тернопільської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі №97/2020.

"Призначити Труша Володимира Любомировича головою Тернопільської обласної державної адміністрації", - зазначено в постанові від 19 березня.

Крім того, Володимир Зеленський провів зустріч із новопризначеним головою Тернопільської ОДА Володимиром Трушем та вручив очільнику службове посвідчення.

Голова держави наголосив на важливості вирішення нагальних проблем регіону. Зокрема, йшлося про реалізацію інфраструктурних та інвестиційних проєктів на Тернопільщині.

Зі свого боку Труш подякував президенту за довіру.

Довідка:

Володимир Труш народився 12 квітня 1980 року в селі Лучинці Рогатинського району Івано-Франківської області. Вільно володіє українською, російською й англійською мовами.

Має вищу освіту. У 2002 році закінчив Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальностями "Фінанси" (магістр з економіки та підприємництва) та "Філологія" (бакалавр з філології).

У 2019 році закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (бакалавр з права).

З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області.

2008-2009 роки - головний спеціаліст служби безпеки та директор ТзОВ "Ігросвіт".

У 2010 році працював помічником-консультантом народного депутата України.

У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю.

З листопада 2019 року – голова Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Нагадаємо, у середу, 18 березня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Сопеля з посади голови Тернопільської ОДА.

Як відомо, 21 лютого 2020 року Володимир Зеленський у зверненні до нації виступив із критикою стосовно тих осіб, які брали участь у підбурюванні до акцій проти розміщення в Україні евакуйованих із Китаю після спалаху там коронавірусу. Зокрема, Зеленський у критиці згадав і Тернопільську область.

А вже наступного дня, 22 лютого, Ігор Сопель подав у відставку за власним бажанням через заворушення, що виникли в області на тлі приїзду евакуйованих з Уханя.

Loading...