Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський призначив надзвичайного і повноважного посла в Італії

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

У 2008-2010 роках Ярослав Мельник був заступником керівника торгово-економічної місії посольства України в Італії

Президент України Володимир Зеленський призначив нового посла України в Італії, яким став Ярослав Мельник. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Призначити Мельника Ярослава Володимировича надзвичайним і повноважним послом України в Італійській Республіці", - йдеться в указі №399/2020 від 21 вересня.

Довідка:

Ярослав Мельник народився 6 січня 1980 року, у Дубровиці Рівненської області.

З 2002 року по 2008 рік — працював провідним спеціалістом, завідувачем сектору, заступником начальника управління секретаріату Кабінету міністрів України, заступником керівника протоколу прем'єр-міністра України.

У 2008-2010 роках був заступником керівника торгово-економічної місії посольства України в Італії при генеральному консульстві в Мілані.

З 2010 року по 2014 рік — перший заступник керівника головного управління Державного протоколу та церемоніалу Адміністрації президента України.

З 9 квітня 2014 року працював керівником головного департаменту державного протоколу та церемоніалу Адміністрації президента України.

Новини за темою: Зеленський призначив нового командувача ССО ЗСУ: Хто такий Галаган та чого чекати в майбутньому

Нагадаємо, 10 вересня Володимир Зеленський звільнив послів у трьох країнах. Так, глава держави звільнив з посади українського посла в Ізраїлі Геннадія Надоленка та призначив на його місце Євгена Корнійчука. Також, указом президента було звільнено посла в Республіці Корея Олександра Горіна. Натомість глава держави призначив нового посла в Казахстані. Ним став Павло Врублевський.

Loading...