Зеленський привітав українських миротворців з професійним святом

Володимир Зеленський Офіс президента

За його словами, Україна й надалі посилюватиме свій внесок у міжнародний мир та безпеку

Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із професійним святом. Про це йдеться у звернені глави держави до учасників миротворчих операцій ООН, повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Сьогодні ми віддаємо шану самовідданості й самопожертві військовослужбовців і цивільного персоналу, які несуть нелегку службу по всьому світу, виконуючи благородну місію із підтримання міжнародного миру та безпеки. Високий професіоналізм та бездоганні морально-ділові якості українських миротворців, достойне виконання ними завдань у неспокійних куточках нашої планети гідно оцінені всіма державами-членами ООН", - зазначив Володимир Зеленський.

За його словами, у "час надзвичайних викликів для нашої держави Україна не тільки не полишатиме участь в операціях ООН, а й надалі посилюватиме свій внесок у міжнародний мир та безпеку".

"Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добробуту та успіхів у важливій справі, покладеній на українських миротворців. Слава українським миротворцям. Слава Україні!" - підсумував президент.

Новини за темою: У Європарламенті планують направити миротворчу місію на Донбас: Про що йдеться в проєкті?

Раніше повідомлялося, що у Міністерстві внутрішніх справ було розпочато відбір кандидатів для миротворчих місій Організації Об'єднаних націй.

Loading...