Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США

Володимир Зеленський

Офіс президента

За словами очільника України, дружба двох країни стає лише міцнішою

Президент України Володимир Зеленський привітав "демократа" Джо Байдена з перемогою на виборах президента США. Про це очільник України повідомив у Twitter.

За словами Зеленського, дружба між Україною та США стає міцнішою. "Вітаю Джо Байдена, Камалу Харріс. Україна оптимістично дивиться на майбутнє стратегічного партнерства зі США. Україна та Сполучені Штати Америки завжди співпрацювали в галузі безпеки, торгівлі, інвестицій, демократії, боротьби з корупцією. Наша дружба стає лише міцнішою!", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни.

Новини за темою: Прем'єр Канади Трюдо привітав Байдена з перемогою на виборах президента

Водночас чинний президент США Дональд Трамп також відреагував на заяви про перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена. Він заявив, що вибори ще не закінчені, а його штаб буде оскаржувати результати.

Loading...