Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому на Донбасі військовому

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Тарас Матвіїв загинув увечері 10 липня, коли НЗФ обстріляли українські позиції в районі села Троїцьке Луганської області

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі 10 липня внаслідок обстрілів НЗФ. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

"Тарас Матвіїв на фронті з початку війни. Був волонтером і добровольцем, а у 2019 році почав службу в лавах ЗСУ. Під час ворожого обстрілу 31-річний Тарас врятував двох своїх побратимів, допомігши їм дістатися в безпечне місце. На жаль, сам загинув від ворожої міни. Саме завдяки таким людям Україна вистоїть і переможе. Це – приклад цінностей молодих поколінь українців, які творять нашу країну. Вічна пам’ять Герою", – сказав Зеленський.

Державна нагорода присвоєна за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

Зазначимо, Тарас Матвіїв загинув увечері 10 липня, коли НЗФ обстріляли українські позиції в районі села Троїцьке Луганської області. Одна з мін потрапила в бліндаж, де було двоє вояків. Він витягнув двох своїх бійців назовні й відніс у безпечне місце. У цей час ще одна міна впала на позицію й осколками смертельно поранила Тараса.

Новини за темою: На Донбасі загинуло двоє українських військових

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський підписав указ "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" 678 українським жінкам.

 Loading...