Зеленський провів телефонну розмову з Ердоганом: Про що говорили

Президент Туреччини привітав українців із Днем Незалежності

Президент України Володимир Зленський і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Турецької Республіки Реджепом Тайїпом Ердоганом. Про це повідомила пресслужба Офісу президента України.

Зазначається, що очільник Туреччини привітав Зеленського та всіх українців із прийдешнім Днем Незалежності. Крім того, Ердоган заявив, що він радий активізації двосторонніх контактів між країнами, яка відбувається попри пандемію коронавірусу.

Також президент Туреччини привітав Зеленського зі встановленням "режиму тиші" на Донбасі. "Вдячний, що ви це згадали. Справді, сьогодні вже 27 днів, відколи триває режим тиші. За цей час у нас не було жодних бойових втрат, жоден військовий не був поранений через бойові дії", – сказав президент України.

Новини за темою: Туреччина посилює карантин і вводить заборони

Водночас, Зеленський привітав Ердогана з нещодавнім відкриттям покладів природного газу на турецькому узбережжі Чорного моря.

Президенти обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу. І Зеленський, і Ердоган вважають, що пандемія не повинна вплинути на розвиток відносин між Україною і Туреччиною. Зокрема, йдеться про виконання попередніх домовленостей щодо реалізації спільних проєктів із будівництва автомобільних доріг в Україні, а також житла для 500 сімей внутрішньо переміщених осіб із АР Крим. Крім того, Ердоган запросив Зеленського відвідати Туреччину. 

Новини за темою: У Стамбулі ще одному православному храму нададуть статус мечеті

Нагадаємо, вчора, 21 серпня,  президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган підтвердив відкриття в Чорному морі найбільшого в країні родовища природного газу, об'єм якого становить 320 млрд кубометрів.

Loading...