live

Зеленський провів розмову з Джузеппе Конте: Про що говорили

Зустріч президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Італії Джозеппе Конте Фото: Офіс президента

Співрозмовники обговорили практичні аспекти перебування українських лікарів в італійському регіоні Марке

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте. Про це повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Зазначається, що Конте подякував за надану Україною гуманітарну допомогу Італії, що включала направлення бригади лікарів та засобів дезінфекції. Співрозмовники обговорили практичні аспекти перебування українських лікарів в італійському регіоні Марке.

"Радий, що наші медики рятують життя італійців, працюючи пліч-о-пліч з італійськими колегами. Сподіваюся, це допоможе Італії наблизити перемогу над пандемією", - заявив український лідер.

Зеленський також висловив переконання, що об’єднані зусилля українських та італійських лікарів у боротьбі з пандемією стануть успішним прикладом двосторонньої співпраці та подолання спільних викликів.

Як відомо, 8 квітня Україна відправила до Італії літак з гумдопомогою.

Нагадаємо, раніше Зеленський наказав відправити до Італії бригаду медиків для боротьби з коронавірусом. Українські медики пробудуть в Італії 14 днів, під час чого вони будуть допомагати італійським лікарям та отримувати досвід, який зможуть використовувати далі.

Loading...