Зеленський провів перше засідання Нацради реформ за участю Кабміну: Про що говорили

Засідання Нацради реформ Фото: Офіс президента

Президент наголосив на потребі судової реформи

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Як зазначається, відкриваючи засідання, президент зауважив, що говорити про ефективність будь-якої реформи можна лише у тому разі, якщо вона є результативною.

"Будь-яка реформа – це перш за все результат. Коли ти йдеш по вулиці й почуваєшся в безпеці. Коли ти приходиш додому, а в кишені є гроші, тобто ти заробляєш. Тому для мене реформи – це можливість", – зазначив президент.

Він додав, що реформи також вимагають сміливості та швидких дій.

"Люди разом з владою побудують країну, в якій так хочеться жити. Ось про що реформи для мене", – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив на потребі судової реформи, адже в Україні існує великий запит на справедливість та безпеку. Крім того, критично важливо зробити ефективною систему охорони здоров’я. Президент також акцентував увагу на необхідності доступних кредитів для населення, реформування податкової системи, пришвидшення приватизації, відзначив позитивний прогрес у сфері діджиталізації та успіхи в галузі інфраструктури, зокрема в реалізації проєкту "Велике будівництво".

"Реформи – це ще й про відповідальність. Хтось повинен нести відповідальність та давати результат. Тому я думаю, що це головне завдання для Національної ради реформ. Зробити все, щоб нам всім хотілося жити в Україні", – додав президент.

Новини за темою: Саакашвілі видав заяву про перевагу реформ в Росії

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський затвердив персональний склад Національної ради реформ, яку очолює сам глава держави. Loading...