Зеленський провів на Донбасі нараду щодо ТКГ: Відомо деталі

На засіданні обговорили можливість збільшення кількості зустрічей представників ТКГ

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту на Донеччину провів нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що на засіданні обговорили виконання мирних домовленостей, досягнутих на саміті "нормандської четвірки" в Парижі минулого року, а також проблеми, які заважають їхньому виконанню.

Зокрема, Зеленський назвав дотримання "тиші" першим кроком до встановлення миру. "Справді, ми спостерігаємо мінімізацію втрат. На сьогодні режим тиші зберігається вже 62-й день. Хочу подякувати за витримку перш за все нашим військовим, подякувати командуванню ЗСУ та ООС, Головнокомандувачу – за правильний підхід до армії, до кожного офіцера, до кожного солдата. І за знайдене розуміння, щоб цей перший крок до миру на Донбасі був можливий", – сказав президент.

Новини за темою: Зеленський на Донеччині поїв борщу з солдатами та вручив їм нагороди

Важливо, що керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив про необхідність збільшення кількості зустрічей ТКГ щодо Донбасу. "Я хотів би попросити представників Тристоронньої контактної групи попри наближення зими почати працювати кожного тижня. Немає сенсу затягувати процес переговорів", – висловився чиновник.

Крім того, під час наради обговорювалося просування щодо дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках, а також у питанні розмінування території Донбасу. Водночас присутні підняли питання можливого відкриття більшої кількості КПВВ на Донбасі.

Новини за темою: Зеленський проінспектував КПВВ "Майорське" на Донбасі

Нагадаємо, сьогодні, 26 вересня, Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Донецької області. В Офісі президента заявили, що заплановано провести нараду щодо ТКГ і відвідати українських військових на лінії розмежування.

Loading...