Зеленський проінспектував КПВВ "Майорське" на Донбасі

Президент оглянув робочі місця на пункті пропуску й ознайомився з порядком роботи КПВВ

Президент України Володимир Зеленський відвідав контрольний пункт в’їзду-виїзду "Майорське" на Донеччині. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський оглянув облаштування КПВВ та порядок здійснення контрольних процедур на ньому. Зокрема, президент проінспектував робочі місця працівників пункту та ознайомився з порядком пропуску транспортних засобів на КПВВ.

За словами очільника Держприкордонслужби Сергія Дейнека, основні загрози, які існують на пункті пропуску, – це спроби перевезення валюти, лікарських і наркотичних засобів, а також зброї й вибухових речовин. "Пікове навантаження зафіксовано з початку березня до запровадження карантину. Було до 14 тисяч 600 громадян на день", – сказав Дейнеко.

Відомо, що з 22 березня 2020 року, після запровадження карантину, КПВВ "Майорське" тимчасово не працює. На питання Зеленського про можливі звернення від громадян із проханням відновити роботу КПВВ, очільник ДПСУ заявив, що таких звернень не надходило, але за необхідності "Майорське" готове до відновлення роботи.

Новини за темою: Зеленський на Донеччині поїв борщу з солдатами та вручив їм нагороди

Нагадаємо, сьогодні, 26 вересня, Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Донецької області. В Офісі президента заявили, що заплановано провести нараду щодо ТКГ і відвідати українських військових на лінії розмежування.

Loading...