Зеленський про переговори щодо Донбасу: Я не боюся діалогу з Путіним

Володимир Зеленський та Володимир Путін на самітті "нормандської четвірки", 9 грудня 2019 року

EPA-EFE

Президент підкреслив, що якщо не буде діалогу, то і не буде результату

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не боїться прямих переговорів з очільником Російської Федерації Володимиром Путіним, зазначивши, що якщо результати переговорів можуть допомогти наблизитися до припинення конфлікту на Донбасі, то вони мають бути проведені. Про це він розповів в інтерв'ю Euronews.

При цьому Зеленський підкреслив, що якщо не буде діалогу, то і не буде результату.

"Це повинно бути зроблено, незалежно від того, як різні люди або різні регіони реагують на це. Якщо немає діалогу - не буде і результату. Це я розумію дуже ясно. Якщо не буде діалогу, якщо не буде телефонних дзвінків, коли це необхідно - не буде і мирного результату. Я в цьому переконаний", - резюмував президент.

Новини за темою: Зеленський сподівається, що конфлікт на Донбасі закінчиться цього року

Нагадаємо, перед початком перемир'я на Донбасі президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним. Обидва лідери обмінялися формальними протокольними фразами і, звісно, привітали домовленості щодо всеосяжного припинення вогню та погодилися з необхідністю термінової реалізації додаткових заходів з підтримки режиму припинення вогню на Донбасі.

Loading...