Зеленський про конфлікт на Донбасі: Це загроза для безпеки усіх країн Європи та світу

Володимир Зеленський на відкритті навчань Rapid Trident – 2020 17 вересня 2020 року Офіс президента

За словами президента, українська армія зможе бути гарантом подальшої безпеки

Президент України Володимир Зеленський заявив, що мир на Донбасі є його пріоритетом, і українська армія зможе бути гарантом подальшої безпеки. Про це він сказав під час виступу на відкритті навчань Rapid Trident-2020 у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, який транслював телеканал ZIK.

За його словами, збройний конфлікт на Донбасі - це загроза не тільки для України, а й для безпеки та стабільності усіх країн Європи та світу.

"У світі сьогодні, мабуть, немає людини, яка б не знала, що держава Україна, як ніхто інший, прагне миру та завершення війни на сході України. І ми робимо для цього все від нас залежне. Довгоочікуваний мир, повернення всіх наших людей та повернення всіх наших територій було, є й завжди буде моїм пріоритетом.

Так само моїм пріоритетом є сучасна, оснащена та боєздатна українська армія. Адже саме вона – наша армія – зможе бути гарантом подальшої безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України.

Наші партнери абсолютно солідарні зі мною у цьому питанні. Саме тому ми об'єдналися для подолання нинішніх викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них", - підкреслив Зеленський.

Новини за темою: Обстріли, поранені та загиблі: Чому НЗФ порушили перемир’я на Донбасі і як на це відреагувала українська влада

Нагадаємо, у Яворівському районі Львівської області розпочинаються міжнародні військові навчання Rapid Trident-2020. Тренування відбудуться на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Як відомо, у Львівську область прибули 4 тис. військових із 9 країн.Loading...