Зеленський представив нову керівницю Чернігівської ОДА

Фото: Анна Коваленко (facebook.com kovalenko.anna39)

Новою очільницею стала ексзаступниця керівника Офісу президента, радниця трьох міністрів оборони Анна Коваленко

Президент України Володимир Зеленський представив нову керівницю Чернігівської обласної державної адміністрації Анну Коваленко. Глава держави представив її сьогодні, 15 жовтня, під час земельного форуму "Земля – народу" на Чернігівщині, який транслювала пресслужба Офісу президента.

"Хочу представити вам нову очільницю Чернігівської обласної державної адміністрації. Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область", - зазначив очільник країни.

За словами Зеленського, Коваленко порядна, чесна і професійна людина.

Своєю чергою, нова очільниця Чернігівської ОДА наголосила, що стрімкий розвиток регіону можливий за міцної співпраці влади і бізнесу.

Анна Коваленко також подякувала Володимиру Зеленському за довіру.

Довідка:

Анна Миколаївна Коваленко - народилася 5 травня 1991 року в місті Буча Київської області - українська громадська активістка, журналістка, сотниця 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану.

У 2013 році здобула ступінь Магістра театрознавства у Київському університеті театру кіно і телебачення.

З 2017 року - аспірантка Національної академії державного управління при президентові України за спеціальністю "Публічне управління".

З липня по листопад 2010 року - виконавча директорка ГО "Асоціація Європейських Журналістів. Українська секція".

З березня 2014 року по серпень 2015 року - радниця міністрів оборони України Михайла Коваля, Валерія Гелетея, Степана Полторака та радниця міністра інформаційної політики Юрія Стеця.

Серпень - вересень 2019 року – народна депутатка України IX скликання, член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

У вересні 2019 року - травні 2020 року займала посаду заступниці керівника Офісу президента України.

У травні 2020 року була призначена заступницею Міністра розвитку громад та територій України.

Новини за темою: Новий заступник голови Мінінфраструктури та заступники голів ОДА: Кабмін ухвалив низку кадрових рішень

Нагадаємо, 10 вересня 2019 року Верховна Рада України достроково припинила повноваження народної депутатки Анни Коваленко від фракції "Слуга народу" у зв'язку з обранням її на посаду заступниці голови Офісу президента.

До слова, сьогодні, 15 жовтня, президент Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Чернігівської області, де вже взяв участь у земельному форумі. Далі він огляне перебіг відновлення об'єктів у межах програми "Велике будівництво" в Чернігівській області та ознайомиться з культурною спадщиною регіону.

Loading...