live

Зеленський попросив не втягувати Україну в американські вибори

Він також наголосив, що хоче зберегти політичний альянс між Києвом та Вашингтоном

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський закликав не втягувати Україну до перипетій навколо виборів президента Сполучених Штатів, які заплановані на осінь 2020 року. Про це він розповів в інтерв'ю The Telegraph.

Як зазначається, Зеленський попросив залишити Україну поза президентськими виборами і зазначив, що наразі країна має двопартійну підтримку з американської сторони. 

"Навіщо треба знову втягувати до цього Україну? ... Зараз ми насолоджуємося двопартійною підтримкою в США як в Конгресі, так і в Сенаті. У нас є підтримка президента", - заявив український президент і наголосив, що Україна не має наміру впливати на вибори в будь-якій країні, як і на внутрішньо- або зовнішньополітичну ситуацію.

Новини за темою: 28 млн грн, квартири в Києві та Британії: Зеленський оприлюднив декларацію

Він також заперечив причетність до витоку записів розмов між Джозефом Байденом та Петром Порошенком щодо генерального прокурора та фінансової допомоги. 

"Послухайте, я нічого не знаю про деталі цієї угоди. І чи була ця угода досягнута або не досягнута, або чи існувала ця угода взагалі ... Мене цікавить тільки те, як можна було підслухати Офіс президента України", - уточнив Зеленський.

Новини за темою: Порошенко задекларував майже 773 мільйони гривень доходів

Нагадаємо, народного депутата та колишнього президента України Петра Порошенка викликали 29 травня на допит у ДБР одразу щодо двох справ - переміщення через митний кордон картин та розмови з Байденом.  Однак у потрібний час колишній президент так і не з'явився

Loading...