live

Зеленський попросив КНР про додаткову допомогу для боротьби з COVID-19

Володимир Зеленський прийняв Посла КНР в Україні Фань Сяньжуна Офіс президента

Глава держави попросив надати тест-системи, медичне обладнання та лікарські засоби

У вівторок, 24 березня, президент Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеним Послом КНР в Україні Фань Сяньжуном та попросив китайський уряд надати Україні додаткову допомогу для боротьби з коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ОП. 

Зокрема, Зеленський наголосив на необхідності для держави додаткових тест-систем, медичного обладнання та лікарських засобів. 

Окрім цього, під час зустрічі було обговорено можливості подальшого розвитку українсько-китайської торговельно-економічної співпраці та залучення в Україну інвестицій з Китаю для реалізації інфраструктурних проєктів.

Водночас в ОП наголосили, що Китай наразі є одним з основних торговельних партнерів України. Так, двосторонній товарообіг за підсумками 2019 року становив 12,8 мільярдів доларів та має перспективи до подальшого збільшення.

Нагадаємо, напередодні, 23 березня, в аеропорт "Бориспіль" зі китайського міста Гуанчжоу прибув літак із партією тестів для виявлення коронавірусної інфекції та іншими засобами для боротьби із поширенням COVID-19.

Loading...