Зеленський пообіцяв вирішити проблеми ветеранів Одещини

Володимир Зеленський під час зустрічі з ветеранами Офіс президента

Президент зазначив, що розв'язання нагальних проблем ветеранів необхідно залучати Консультативну раду

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Одеську область поспілкувався з представниками ветеранських громадських організацій та доручив місцевій владі вирішити низку важливих проблем. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, під час зустрічі ветерани АТО, представники спілки ветеранів інвалідів Афганістану та громадської організації "Серця матерів Одещини" розповіли президенту про проблеми, які існують в місті. А саме:

  • проблема встановлення меморіалів в Одесі на честь загиблих українських героїв;
  • питання пільг на житлово-комунальні послуги для учасників бойових дій, доступу до лікування та реабілітації;
  • відсутність центру психологічної реабілітації для колишніх бійців в Одеській області;
  • питання справедливого забезпечення родин полеглих героїв. 

Заслухавши ветеранів, президент зазначив, що для розв'язання нагальних потреб необхідно залучати Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України.

Новини за темою: Зеленський прибув до Одеси з перевіркою, як прибирають танкер "Делфі"

"Зараз є Рада. Мені здається, що це правильний інструмент, щоб усі питання доводити до кінця. Раніше в регіонах мені ставили важливі питання, не пов’язані з повноваженнями Президента. А потім багато речей у бюрократичній системі забувалося. Ми створили цю Раду, все виписуємо, прив’язуємо до термінів, до менеджменту, який за цим стоїть", – пояснив Зеленський.

Крім цього, глава держави поставив завдання депутатам, обраним від Одеси, та голові ОДА зайнятися вказаними проблемами, після чого показати результати цієї роботи.

Новини за темою: Ми повернемо всіх наших людей і території, що зараз окуповані, - Зеленський

Нагадаємо, перед цим Володимир Зеленський заявив, що моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україні, отримають квартири, а їхнє соціальне забезпечення є одним з головних завдань.Loading...