Зеленський пообіцяв співпрацю переможцям місцевих виборів

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

За словами президента, місцева влада впливає на якість життя більше за очільника держави

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв співпрацю на умовах чесності та щирості між центральною владою та місцевими представниками. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами Зеленського, мер міста та місцева рада часто впливають на якість життя безпосередньо набагато більше, ніж президент. "Вірю, що українці сформують відповідальну та ефективну місцеву владу. Обіцяю співпрацю на умовах чесності та щирості між центральною владою та місцевими представниками", – написав президент.

Крім того, очільник держави зазначив, що вільні вибори, які має Україна, – це розкіш. "На відміну від деяких наших сусідів ми дійсно маємо велику розкіш – вільні вибори. Так, я чудово розумію, що наша виборча система ще далеко не ідеальна – нечисті гроші та нечесні медіаресурси, на превеликий жаль, усе ще впливають на результати. Але ж ми точно рухаємося в правильному напрямку. Кожні наступні вільні вибори – це ще один доказ того, що Україна назавжди вільна", – висловився Зеленський.

Водночас українська молодь, на думку президента, часто не вважає вибори важливими, а українці мають багато передвиборчих емоцій. "Ми все ще не навчилися спокійно дискутувати та слухати один одного. Шукати компроміси. Співпрацювати. І тому, коли передвиборча кампанія наближається до фінішу, втома від виборів у суспільства безмежна. Якщо сьогодні запитати в людей на вулицях, що вони думають про вибори, більшість українців відверто скаже: та швидше б усе це закінчилося! Хочемо тиші і... правди. Відповідальності. Щирості. Ось, до речі, чого й досі бракує в нашій великій політиці", – додав Зеленський.

Новини за темою: Оголошено результати екзит-полу "опитувальника Зеленського": За створення ВЕЗ на Донбасі – меншість

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходили місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу з 8:00 та приймали громадян до 20:00. Також українці мали змогу відповісти на 5 питань від Володимира Зеленського.

Телеканал ZIK вів онлайн-трансляцію голосування, де зібрані всі важливі новини з регіонів і столиці.Loading...