Зеленський планує виступити у Верховній Раді перед виборами, – депутат

Володимир Зеленський Офіс президента України

Виступ президента заплановано на 20 жовтня - день, коли нардепи хотіли розглядати проєкт держбюджету на 2021 рік

Президент України Володимир Зеленський планує виступити у Верховній Раді 20 жовтня. Про це повідомив народний депутат від фракції "Голос", перший заступник голови податкового комітету Ярослав Железняк у Telegram.

За словами депутата, в день виступу Рада може не розглянути проєкт державного бюджету на 2021 рік. "А ось замість голосування за бюджет 20 жовтня нас чекає звернення президента до Верховної Ради", – йдеться в повідомленні.

Також Железняк додав, що номінальною причиною ймовірного скасування розгляду стане непідготовка документу Комітетом, тому спікер Дмитро Разумков не матиме права поставити проєкт бюджету на голосування, а терміни перенесуть. Проте реальною причиною, на думку нардепа, є нестача голосів навіть у першому читанні.

Новини за темою: Зеленський оголосив перше питання свого опитування під час місцевих виборів

Водночас "Українська правда" з посиланням на джерело в апараті парламенту повідомляє, що в Раді вже готуються до виступу президента. "Ще офіційних документів не приходило, але станом на вівторок вони планували (Зеленський зі своїм офісом) приїхати в Раду зі своїм виступом. Ми готуємося до виступу", – сказав співрозмовник видання.

При цьому припускається, що виступ Зеленського ще можуть скасувати через негатив від опитування щодо 5 питань, яке має відбутися 25 жовтня.

Новини за темою: Зеленський назвав друге питання для опитування під час місцевих виборів

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці і відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

Loading...