Зеленський планує створити переговорний майданчик з питання деокупації Криму

Володимир Зеленський Офіс президента

За словами президента, винні у здачі Криму Росії мають понести відповідальність

За шість років не створено жодного переговорного майданчика з питання деокупації Криму, але ми це виправимо. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews.

"Я кажу відверто, що потужного майданчика, на якому піднімалося б це питання, я вважаю, поки що немає. Я вважаю, що шість років такого майданчика не існувало в природі. Окрім санкцій, за які я вдячний нашим партнерам і які ми з ними проговорюємо, і вони продовжуються. Нам допомагає не тільки Європа – допомагають США та інші країни. Більше нічого я не бачу. Чи я збираюся ще щось робити? Так", – сказав Зеленський.

За словами президента, винні у здачі Криму Росії мають понести відповідальність.

"Віддавати Крим не можна було. Це велика проблема. Але сьогодні ми вже не можемо говорити та кусати лікті щодо того, як це відбулося. Я впевнений, що за це коли-небудь всі відповідатимуть. Багато хто в цьому брав участь", – додав Зеленський.

Новини за темою: Шість країн долучилися до "кримських санкцій" Євросоюзу проти РФ

Нагадаємо, нещодавно очільник української делегації у Тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) Леонід Кравчук припустив, що Україна може відновити  водопостачання в окупований Крим у разі гуманітарної катастрофи, але тільки для жителів півострова.

Loading...