Зеленський підписав закон "Про розвідку"

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Президент наголосив, що підтримка розвідки на законодавчому рівні сприятиме виявленню та нейтралізації загроз

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про розвідку". Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

"Сьогодні я підписую прийнятий Верховною Радою Закон України "Про розвідку". Реалізація положень цього закону дозволить створити ефективну систему української розвідки, яка відповідатиме характеру та масштабним актуальним загрозам національній безпеці України", – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що підтримка розвідки на законодавчому рівні сприятиме виявленню, запобіганню та нейтралізації загроз і підвищить спроможність розвідки здобувати та забезпечувати споживачів якісною розвідувальною інформацією.

"Слід пам’ятати, що питання розвідки є пріоритетом, а матеріали розвідників – основа для прийняття важливих державних рішень. Саме тому цей закон – не лише нові можливості та нові спроможності для розвідки, але й велика відповідальність для держави, яка потребує значного посилення стратегічної та оперативної складових розвіддіяльності, вдосконалення аналітичної роботи та якості отриманої інформації", – додав Зеленський.

Новини за темою: Прийнятий закон "Про розвідку" - загроза втрати суверенітету в секторі безпеки

Нагадаємо, 17 вересня народні депутати підтримали в другому читанні законопроєкт №2412-д "Про розвідку". Зазначається, що документ отримав 258 голосів за з 225 необхідних. Відтепер Служба безпеки України не входить до переліку розвідувальних органів, а є лише суб'єктом розвідувальної спільноти.Loading...