Зеленський підписав закон, який дозволяє Кабміну визначати адмінцентри ОТГ

Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Згідно з ним перші місцеві вибори проводяться одночасно з черговими місцевими виборами 2020 року

Президент Володимир Зеленський підписав проєкт закону №2653 "Про внесення змін до закону "Про місцеве самоврядування в Україні", яким Кабінет міністрів України уповноважили визначати адміністративні центри обласних територіальних громад.

Про це йдеться на сайті ВР.

Так, даним документом також передбачається ввести поняття адміністративного центру територіальної громади і території територіальної громади.

Зазначається, що до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України визначення адміністративних центрів територіальних громад та затвердження територій територіальних громад здійснює Кабмін.

"Установити, що визначення адміністративних центрів територіальних громад та затвердження територій територіальних громад здійснюється на основі затверджених Кабінетом міністрів України перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей", - говориться у тексті документу.

Крім цього, згідно із законом, перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів територіальних громад, території яких затверджені КМУ на підставі цього закону, проводяться одночасно з черговими місцевими виборами 2020 року.

Новини за темою: Кабмін визначив вимоги до ЗМІ на час карантину

"Кабінету міністрів у тримісячний строк з дня набрання чинності цим законом підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України законопроєкти про ліквідацію та утворення районів", - зазначається в тексті.

Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що партія працює над стратегією виходу країни із кризи, яку презентує на місцевих виборах.

Новини за темою: Кабмін опублікував постанову про продовження карантину до 22 травня

Також повідомлялося, що заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко стверджував, що місцеві вибори відбудуться за планом і переносити їх не будуть.

Loading...