Зеленський підписав указ про утворення Ради соцрозвитку регіонів

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Новий орган очолить заступник керівника Офісу президента з питань соціальної політики та охорони здоров’я

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про утворення Ради соціального розвитку регіонів. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Згідно з документом, новий орган створюється з метою забезпечення гарантій соціального захисту населення, доступності та якості соціальних послуг. Також указ передбачає сприяння налагодженню ефективної взаємодії держорганів з органами місцевого самоврядування, інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань реалізації громадянами права на соціальний захист.

Зазначається, що цей указ також затверджує Положення про Раду соціального розвитку регіонів. 

Так, Рада соцрозвитку є консультативно-дорадчим органом при президентові. Її завданням є системний аналіз ситуації щодо забезпечення гарантій соціального захисту населення та напрацювання за його результатами й внесення на розгляд глави держави пропозицій щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань, підготовка законопроєктів для їхнього розв'язання, напрацювання пропозицій щодо налагодження взаємодії з інститутами громадянського суспільства у вирішенні питань надання соціальних послуг особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння поширенню найкращого вітчизняного та міжнародного досвіду.

Очолить цей орган заступник керівника Офісу президента з питань соціальної політики та охорони здоров’я.

Новини за темою: У Нацраді з питань антикорупційної політики відбулись кадрові зміни, - указ

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський підписав указ "Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики". Документ передбачає, що уряд повинен у двомісячний строк внести на розгляд Верховної Ради законопроєкти про розміщення, проєктування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції, також ще низку заходів.Loading...