Зеленський підписав указ про проведення військового параду на День Незалежності-2021

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Парад відбудеться в Києві на Хрещатику

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про проведення військового параду до тридцятиріччя незалежності України. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що парад відбудеться в Києві на вулиці Хрещатик. Крім того, передбачені урочисті заходи за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості.

Зокрема, йдеться про церемонії покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, учасників Операції об’єднаних сил, Антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії.

Організацію та проведення військового параду до 30-ї річниці незалежності Зеленський поклав на Кабінет міністрів України.

Також документом передбачається проведення 23 серпня 2021 року офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України в Києві, інших населених пунктах та закордонних дипломатичних установах України.

Новини за темою: Зеленський підписав закон "Про розвідку"

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський поспілкувався з військовими у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Тоді очільник держави заявив, що влада готова підтримувати військових та допомагати їм.

Loading...