live

Зеленський підписав "антиколомойський" закон, який потрібен для співпраці з МВФ

Володимир Зеленський Telegram Офісу президента

Україна виконала умови для отримання грошей від МВФ

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №2571-д "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Про це повідомив колишній народний депутат Сергій Лещенко у Telegram.

"Президент Володимир Зеленський підписав "антиколомойський" закон. Виконані всі умови для отримання Україною грошей МВФ", - зазначив екснардеп.

Як відомо, "антиколомойський" закон забороняє повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Зокрема, це допоможе у ситуації з ПриватБанком, який раніше належав олігарху Ігорю Коломойському.

У той же час, згідно із законом, колишні власники банківських установ можуть домогтися через суд компенсації. Проте для цього ще потрібно довести незаконність рішення Нацбанку України про націоналізацію, а потім необхідно довести наявність збитків. Розмір заподіяних збитків визначає міжнародний аудитор.

Новини за темою: На Разумкова і Гетманцева подали в суд через "антиколомойський" закон

Нагадаємо, Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроєкт №2571-д "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні парламенту, яке відбулося 13 травня.

За документ проголосували 270 депутатів Верховної Ради.

Як відомо, відповідний законопроєкт є однією з попередніх умов для нової програми співпраці України з МВФ.

Loading...