Зеленський підбурює Авакова до вчинення посадового злочину, - Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що президент України Володимир Зеленський підбурює міністра внутрішніх справ Арсена Авакова до вчинення посадового злочину. Про це політик 6 червня повідомив у Facebook.

"Сьогодні президент Зеленський заявив, що не відправив у відставку Авакова, так як чекає від нього, цитую: "... завершення розслідування справи про вбивство Шеремета... Гей, хлопці з Кварталу-95, які стали при Зеленському великими начальниками, розкажіть йому, будь ласка, яке місце в системі правоохоронних органів займають поліція і прокуратура, а також, хто, за законом, відповідає за розкриття злочинів та розслідування кримінальних проваджень", - зазначив народний депутат. 

Так, Кузьмін пояснив, що міністр внутрішніх справ не має права втручатися в розслідування будь-яких кримінальних справ, в тому числі у справу Шеремета.  

"Будь-яке втручання в діяльність слідчого є злочином, а, значить, спроба змусити президента Авакова "завершити" справу Шеремета є підбурюванням до вчинення ним посадового злочину...", - підсумував політик. 

Нагадаємо, 6 червня президент України Володимир Зеленський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має довести до кінця справу про вбивство журналіста Павла Шеремета.