Зеленський анонсував підписання угоди про відновлення польотів зі Словаччини до аеропорту "Ужгород"

Володимир Зеленський Офіс президента

Також президент вважає за потрібне розвивати транзитний потенціал між країнами

Президент Володимир Зеленський заявив, що перспективними для співпраці між Україною та Словаччиною є торговельно-економічна та інфраструктурна сфери, зокрема відновлення роботи Міжнародного аеропорту "Ужгород". Про це він розповів в інтерв'ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny, повідомляє Офіс президента

"Перспективними є низка інфраструктурних проєктів, серед яких хотів би відзначити відновлення повноцінного функціонування Міжнародного аеропорту "Ужгород". Під час мого візиту заплановано підписання угоди, яка дасть змогу відновити регулярні польоти до міста Ужгорода", - сказав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський назвав "найкращий вихід" із політичної кризи в Білорусі

Також він зауважив, що країн мають спільне стратегічне бачення щодо  розвитку транзитного потенціалу та вдосконалення доставки вантажів у контейнерах з ЄС у Китай і у зворотному напрямку.

"Варто активізувати роботу сторін з розвитку логістичних терміналів у Чопі, Мукачеві, Кошице. Енергетична безпека – беззаперечно, наш стратегічний пріоритет. Ефективна співпраця між операторами наших країн за європейськими правилами дасть максимальний економічний ефект", - зазначив президент.

Новини за темою: Україна стала однією з найбільш уражених коронавірусом країн у Європі: Зеленський назвав причини

Окрім цього, Зеленський стверджує, що Україна та Словаччина мають розвивати взаємовигідні торговельно-економічні відносини, а також збільшувати співпрацю в сільському господарстві.

"Україна посідає провідні позиції у системі світової продовольчої безпеки, є надійним торговельним партнером, який послідовно дбає про якість власної продовольчої й сільськогосподарської продукції, приводячи її у відповідність до норм і стандартів ЄС", - додав глава держави.

Новини за темою: Ювілейне засідання ООН: Про що говорив Зеленський та які теми піднімали попередні президенти України

Нагадаємо, раніше в Офісі президента заявили, Володимир Зеленський 24 вересня відвідає з офіційним візитом Словацьку Республіку.

Loading...