Зеленський отримав три списки кандидатів на посаду голови НБУ

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Запропоновані кандидатури вивчають через правоохоронні органи

Президент України Володимир Зеленський має три списки кандидатів на посаду голови Національного банку України, які наразі детально вивчаються. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як зазначається, глава держави зустрівся з представниками державних і комерційних банків, які запропонували йому кандидатури на посаду очільника НБУ. 

"Я зробив три великі дискусійні зустрічі в межах професійного діалогу. Я зустрівся з усіма головами державних банків України, хотів від них отримати і кандидатуру (голови НБУ. – ред.), і їхнє особисте враження через цю ситуацію. Всі досить спокійно сприймають звільнення голови НБУ. Всі не бачать ризиків", – заявив президент 4 липня під час спілкування з представниками ЗМІ в Одеській області.

Новини за темою: Смолій з трибуни Ради заявив, що його відставка - це протест і червона лінія

Крім цього, Зеленський додав, що зустрівся зі заступниками голови НБУ та представниками комерційних банків України, і наразі вивчає запропоновані кандидатури. 

"Всі три списки, які запропонували ці три "столи" банківського сектору, ми вивчаємо і через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, які в них статки і професійний рівень. Від банкірів я вже це отримав", – додав глава держави. 

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. Наразі його обов'язки тимчасово виконує перший заступник Катерина Рожкова.Loading...