Зеленський оголосив перше питання свого опитування під час місцевих виборів

Воно стосуватиметься корупції в особливо великих масштабах

Володимир Зеленський Скріншот із відео / Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський оголосив перше з 5 питань, які буде винесено на опитування 25 жовтня під час місцевих виборів. Відповідне відеозвернення оприлюднила пресслужба Офісу президента.

За словами Зеленського, першим питанням буде запровадження в Україні довічного ув’язнення за корупцію. "Ми обіцяли всі важливі питання вирішувати разом з тобою. І ми робимо перші кроки на цьому шляху. 25 жовтня на виборчій дільниці ти зможеш дати відповідь на п’ять важливих питань. Отже, питання номер один: "Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?" – заявив Зеленський.

Новини за темою: У ЦВК дізналися про опитування в день виборів з відеозвернення Зеленського

Нагадаємо, вчора, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці і відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

Пізніше в Офісі президента пояснили, що опитування, яке анонсував Зеленський на 25 жовтня, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків.

Loading...