Зеленський обговорив з Боррелем створення майданчика для перемовин щодо Криму

Володимир Зеленський і Жозеп Боррель Офіс президента України

Український президент наголосив на важливості збереження тематики деокупації Криму в фокусі уваги ООН і ЄС

У вівторок, 22 вересня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з Високим представником Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозепом Боррелем, під час чого було обговорено питання повернення Криму. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, Зеленський наголосив на критичній важливості збереження тематики деокупації Криму у фокусі уваги ООН та Європейського Союзу. Зокрема, під час перемовин президент України та Високий представник ЄС порушили питання створення переговорного майданчика для деокупації Кримського півострова.

Новини за темою: Україна в ООН закликала до нових санкцій проти Росії через місцеві "вибори" в Криму

"Для нас ключове питання, щоб з’явився постійно діючий майданчик, на якому піднімаються перш за все гуманітарні питання, питання прав людей, питання українців на території тимчасово окупованого Криму, загалом питання повернення нашої окупованої території", – наголосив глава держави. 

Нагадаємо, 22 вересня до Києва прибув Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель.

Зокрема, розпочав свій візит Боррель із заяви про важливість незалежних антикорупційних органів та судової реформи в Україні. Loading...