Зеленський не буде ветувати скандальний закон про нові податкові правила, - ОП

Заступника керівника Офісу президента Юлія Ковалів УНІАН

Закон №1210 набуде чинності найближчим часом

Закон №1210 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві набуде чинності найближчим часом. Про це заявила заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Прийнятий парламентом законопроєкт дозволить продовжити реформування Державної податкової служби шляхом перетворення її в єдину юридичну особу і підвищення прозорості її діяльності. Крім того, законопроєкт містить низку важливих норм, спрямованих на вдосконалення системи адміністрування податків, передбачає імплементацію положень плану BEPS по боротьбі з розмиванням податкової бази, розширює інвестиційні стимули шляхом введення прискореної амортизації та ін", - зазначила Ковалів.

Вона додала, що виклики для бізнесу, пов'язані з пандемією COVID-19, вимагають відповіді і від фіскальних органів.

Новини за темою: Новий рік розпочався з провалу роботи податкової і митної системи України

Нагадаємо, 24 лютого президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

Як відомо, 16 січня Верховна Рада проголосувала в другому читанні за скандальний законопроєкт №1210, який передбачає норми трансфертного ціноутворення, введення плану дій BEPS, підвищення лімітів для ФОПів і, в тому числі, передбачає підвищення акцизу на сигарети та ренти на видобуток залізної руди.

Loading...