live

Зеленський назвав трьох кандидатів на пост міністра освіти

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Наступного тижня глава держави особисто відвідає Чернігів для знайомства з одним із кандидатів

Президент України Володимир Зеленський назвав трьох основних кандидатів на посаду міністра освіти та науки. Про це глава держави 6 червня заявив на зустрічі з журналістами, повідомляє РБК-Україна.

Як зазначається, очолити Міністерство освіти та науки України може глава комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, ректор Чернігівського університету Сергій Шкарлет або керівник Апарату Офісу президента Олексій Дніпров.

"Я зустрівся з багатьма ректорами, приблизно 30-40. Всі вони запропонували мені такі кандидатури: перше - ректор Чернігівського університету, доктор економічних наук, друге - людина, яка працює в ОП багато років, він був заступником міністра Дмитра Табачника, його звуть (Олексій, - ред.) Дніпров, і третій чоловік - голова комітету Сергій Бабак", - зазначив Зеленський.

Новини за темою: "Нова українська школа": У МОН розповіли, що очікує на проєкт в умовах карантину

Також президент повідомив, що 10 червня прибуде з візитом у Чернігів, щоб більше дізнатися про ректора Сергія Шкарлета.

"Прийду в університет і просто хочу подивитися, як він виглядає. Я хочу поговорити зі студентами і зрозуміти, що це за людина", - зауважив Зеленський.

До слова, наразі обов'язки міністра освіти та науки виконує Любомира Мандзій.

Новини за темою: Він досвідчена людина, - Зеленський про нового міністра культури Ткаченка

Нагадаємо, цього тижня Верховна Рада України обрала новим міністром культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка. 

Loading...