Зеленський назвав фейком відсутність грошей у фонді для боротьби з коронавірусом

За словами президента, новини про нібито нестачу грошей "підігрівають" навмисно

Володимир Зеленський

Офіс президента


Президент України Володимир Зеленський назвав неправдивою інформацію щодо відсутності грошей у Фонді боротьби з COVID-19. Про це повідомив очільник держави під час візиту на Харківщину. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Зеленського, новини про нібито відсутність грошей у фонді "підігрівають" навмисно, проте він не знає, скільки саме коштів залишилося. "Майже всі, я не пам'ятаю, скільки. Це питання прем'єр-міністра. Це неправда, ця історія є великим фейком, який підігрівають різні люди, журналісти", – сказав президент.

Крім того, Зеленський порадив звернутися до міністра охорони здоров'я щодо точних даних по фонду, але запевнив, що гроші є. "З ковідним фондом усе в порядку... там майже всі кошти є", – відзначив гарант.

Новини за темою: Зеленський з гелікоптера оглянув будівництво доріг на Харківщині

Нагадаємо, очільник держави Володимир Зеленський продовжує свій тур українськими регіонами. Сьогодні, 2 вересня, він прибув на Харківщину, де перевіряє стан будівництва та реконструкції доріг, поспілкується з підприємцями та візьме участь у у презентації стратегії розвитку регіону до 2027 року.

Loading...