Зеленський на Донеччині поїв борщу з солдатами та вручив їм нагороди

Президент оглянув умови проживання українських військових на Донбасі

Володимир Зеленський на Донеччині Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський здійснив робочий візит на Донеччину, де відвідав базовий табір Головного управління розвідки. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський ознайомився з умовами проживання українських військових та оглянув модулі, в яких мешкає особовий склад. Також очільник держави пообідав разом із військовослужбовцями. Зокрема, президент скуштував борщ та рисову кашу.

Крім того, Зеленський вручив військовим державні нагороди. "Ви всі для нас герої. Ви несете складну й небезпечну службу. Бажаю вам здоров’я, наснаги, сили захищати нашу незалежність", – сказав президент.

Нагадаємо, сьогодні, 26 вересня, Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Донецької області. В Офісі президента заявили, що гарант має провести нараду щодо ТКГ і відвідати українських військових на лінії розмежування.

Новини за темою: Після катастрофи Ан-26 Зеленський просить інформацію про стан всієї військової техніки

Раніше повідомлялося, що президент України із терміновим візитом відвідав Харківщину, де сталася трагедія літака АН-26, під час якої загинуло 26 людей. Зокрема, очільник держави побував у палаті курсанта, який вижив у катастрофі.

Loading...