Зеленський має намір долучити кваліфікованих лікарів до аналізу медичної реформи

Володимир Зеленський Офіс президента

Лікарі повинні завершити аналіз до 1 березня 2020 року

Президент України Володимир Зеленський хоче створити колегію за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня 2020 року повинні проаналізувати перебіг медичної реформи. Про це він сказав під час спілкування з журналістами в Борисполі, передає пресслужба Офісу президента

"Вчора ми поставили таке завдання: на цьому тижні зберемо колегію. Я хочу, щоб вони надали всі висновки щодо частини реформи, яка була, і частини, яка буде. Щоб у нас, у лікарів та звичайних людей не було в майбутньому жодних сюрпризів", – наголосив голова держави.

За словами Зеленського, колегія має оперативно проаналізувати перебіг медичної реформи.

"Це будуть дуже відомі лікарі, які просто хочуть побачити всю цю реформу, дати її аналіз і сказати: туди ми йдемо всією країною чи не туди, і що треба зробити, щоб у нас була нормальна зарплата, медицина та нормальні умови", – зазначив він.

Також президент підкреслив, що обрані фахівці проінформують громадськість про результати реформи.

"Я дуже хочу, щоб цей аналіз був до 1 березня. Тому що з квітня починається запуск другої частини (медичної реформи, – ред.)", – резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що другий етап медичної реформи розпочнеться 1 квітня за будь-яких обставин, а наразі відомство працює над єдиним планом дій щодо лікування спінальної м'язової атрофії (СМА) та розсіяного склерозу.

Також повідомлялося, що Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення, що дозволить покращити надання медичних послуг в сільській місцевості для понад 1 млн людей.Loading...