live

Зеленський хоче побудувати "місто-сад" для кримчан

Володимир Зеленський Офіс президента

Місто для переселенців буде у Херсонській області

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з постійним представником президента в АР Крим Антоном Кориневичем та його заступницями Дар'єю Свиридовою та Тамілою Ташевою завив про бажання побудувати місто для кримчан у Херсонській області. Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

За словами Зеленського, у Херсонській області планується побудувати містечко для переселенців з Криму, серед яких – понад 500 сімей кримських татар. Відповідні домовленості було досягнуто під час зустрічі президентів України та Туреччини.

"Ми хочемо побудувати таке містечко. Цього року ми маємо почати це робити. З вашого боку потрібні комунікація та контроль", – наголосив Володимир Зеленський.

Також голова держави зазначив, що на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чонгар" на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом буде створено спеціальний хаб з розвиненою інфраструктурою для комфортного перетину українцями КПВВ.

"Моя ідея в тому, щоб вони побачили, як ми ставимося до людей, до кримчан. Ти приїздиш, а тут – "місто-сад". Відчуваєш різницю, адже тут все на вищому рівні: заправка, школа, дитсадок, будинки", – підкреслив президент і закликав Кориневича стати рушієм цього проєкту.

Раніше повідомлялося, що голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає допустимим компромісом подачу води у тимчасово окупований Крим в обмін на виведення російських військ з Донбасу.

Згодом парламентар вибачився перед українцями, переселенцями і кримчанами за свої слова про готовність постачати воду в тимчасово анексований Крим, зазначивши, що його слова були вирвані з контексту. Loading...
Loading...
Loading...