Зеленський ініціює вихід України ще з одного протоколу СНД

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

Законопроєкт було подано 13 серпня

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт про вихід України з Протоколу про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав-учасниць СНД. Відповідний проєкт закону з’явився на сайті ВРУ.

Зокрема, законопроєкт №0064 "Про вихід України з Протоколу про затвердження Положення про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав" було зареєстровано 13 серпня.

Наразі текст законопроєкт і пояснювальна записка відсутні.

Новини за темою: Україна вийшла ще з однієї угоди з СНД

Нагадаємо, на засіданні 12 серпня Кабінет міністрів ухвалив низку важливих рішень щодо виходу України зі структур СНД. Як зазначається, Кабмін підтримав проєкт указу президента України "Про вихід України з Рішення про створення Ради командувачів Прикордонними військами" у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації, яка є однією з учасниць цієї угоди.

Loading...