Зеленський: Говорити про зміну "Мінська" як майданчика переговорів ТКГ дуже рано

Володимир Зеленський Офіс президента

Наразі переговори ТКГ відбуваються у відеоформаті через COVID-19

Президент Володимир Зеленський вважає беззмістовною зміну "Мінського формату" засідання Тристоронньої контактної групи на інше місто, хоча такі пропозиції надходили від різних держав. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу "Україна 24". 

"Ми вдячні кожній країні, яка нам пропонує майданчик для цих важливих переговорів, але зараз усі розмови в форматі Мінська відбуваються у відеоформаті через COVID-19. Тому я вважаю, що від майданчику зараз, чи від міста, чи місця це не залежить зовсім. Залежить тільки від людей, які залучені до Тристоронньої контактної групи", - сказав президент.

Новини за темою: Зустріч радників "нормандської четвірки" відбудеться 28 серпня, - Зеленський

Він також зауважив, що занадто рано говорити про зміну міста, адже з огляду на нинішню ситуацію такий крок є неправильним.

"Я вдячний і Казахстану, і багато країн – і Азербайджан нам пропонував, і європейські країни. Я думаю, що зараз це не є пріоритетним питанням", - додав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський назвав головні досягнення роботи української делегації в ТКГ

Нагадаємо, раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що засідання Тристоронньої контактної групи може бути проведено на іншому майданчику, якщо протести у Білорусі не дозволять провести їх у Мінську.

Згодом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що наразі засідання Тристоронньої контактної групи відбуваються у режимі онлайн, тому про зміну майданчика наразі не йдеться.

Loading...